KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 17277182

nr 1727 7182

Eric Nordlöw

(1908-1983), Sverige

Etsningar, 2 st, Signerad, numrerad 7/50. Bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 39x29 cm

måndag 29 september 2025
kl 20:28:06